24.04.2015

Татарбунарська районна державна адміністрація повідомляє про оприлюднення проекту регулярного акту:

1.Назва регуляторного акту – проект розпорядження виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації «Про затвердження Положення про комісію з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам на території Татарбунарського району Одеської області».

         2.Розробники проекту регуляторного акту – управління агропромислового розвитку та юридичний сектор апарату райдержадміністрації

         3.Спосіб оприлюднення проекту регуляторного акту – проект регуляторного акту та аналіз його регуляторного впливу розміщено на офіційному веб-сайті Одеської обласної державної адміністрації (веб-сторінка Татарбунарська районна державна адміністрація», розділ «Регуляторна політика» (http://tatarbunar-rda.odessa.gov.ua/).

         4.Строк прийняття пропозицій та зауважень – протягом одного місяця з дня опублікування в районній газеті «Татарбунарский вестник" об’яви про оприлюднення проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу.

  5.Спосіб надання пропозицій та зауважень – пропозиції і зауваження  приймаються до юридичного сектору апарату райдержадміністрації в друкованому вигляді на поштову адресу (вул. Горького,1 м.Татарбунари, 68100).

Довідки за телефоном: (04844) 3-23-31.