19.02.2021

«Вдячні за свободу!»

Сьогодні, з метою вшанування пам’яті громадян, які загинули під час Революції Гідності у боротьбі за ідеали демократії, права та свободи людини, європейське майбутнє України виконуючий обов’язки голови Татарбунарської РДА Юрій Прищепчук разом з керівником апарату Татарбунарської РДА Мирославою Коваль та головою Татарбунарської міської ради поклали квіти до погруддя Т.Г. Шевченка.


День Героїв Небесної Сотні відзначається в Україні  щорічно 20 лютого, згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні».

Цей день має жалобний характер, оскільки пов'язаний із трагічними подіями масової загибелі громадян 18-20 лютого, АЛЕ він покликаний увічнити велику людську, громадянську і національну відвагу та самовідданість, силу духу і стійкість громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідно вшанувати подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Пам'ять про подвиг Небесної Сотні проходить під гаслом «Вдячні за свободу!».

Віддаймо шану патріотизму і мужності Героїв Небесної Сотні. Вклонімося кожному, хто виступив проти авторитарного режиму, і всім тим, хто зараз захищає нас на сході Україні!

Вічна і світла пам’ять Патріотам, Героям Небесної сотні, що загинули в боротьбі за нашу свободу…

 

Не забудемо! Герої не вмирають! Слава Україні!