03 грудня 2017 року в Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся   Міжрайонний Благодійний захід «МІНІ - МІС БЕССАРАБІЯ - 2017», присвячений Міжнародному Дню людей з обмеженими можливостями.

Головною ідеєю конкурсу є благодійність, протягом місяця кожна учасниця втілювала в життя свій благодійний проект, який продемонструвала в відео-звіті на конкурсі. Кожна дівчинка показала себе в цьому завданні з душевної сторони, і у кожної своя історія. Сподіваємося, що після конкурсу вони продовжать дарувати частинку свого серця тим, хто цього потребує.

         Яка маленька дівчинка не мріє стати принцесою? Так само мріють стати принцессами і маленькі конкурсантки. У конкурсі взяли участь 9 учасниць: Вікторія Кузнєцова, 11 років м.Татарбунари, Кіра Бєзпалова, 8 років м.Арциз, Лоліта Дерменжи, 11 років с.Дмитрівка Татарбунарський р-н, Єва Тукусєр 7 років м.Арциз, Валерія Чернова, 11 років м.Татарбунари, Гладун Наталя, 6 років м.Арциз, Вікторія Георгієва, 8 років с.Зоря Саратського р-ну, Терзі Ангеліна, 11 років м.Арциз, Мягченко Світлана, 7років м.Татарбунари.

         Виступи маленьких конкурсанток оцінювало журі у складі голови журі - директора модельного агентства «Odri models management» Платонової Поліни, переможниці Всеукраїнського конкурсу краси  «Golden grown of Ukraine» Залізніченко Ірини, відомого фотографа Вадима Врублєвського та хореографа Гаран Тетяни.

         Конкурс складався з чотирьох основних етапів та одного додаткового:

- перший  «Візитна картка»;

-  другий «Художня самодіяльність»;

- третій «Благодійний проект»;

- четвертий  «Дефіле»;

- додатковий «Бліц опитування».

         Наступив хвилюючий момент, а саме фінал конкурсу, звучали слова подяки за неоціненну допомогу та підтримку тим, дякуючи кому і відбувся благодійний захід, це голові Татарбунарської районної державної адміністрації  Кривенку Олександру Петровичу та його команді, спонсорам – депутату Одеської обласної ради Трифону Антову та голові об’єднаної Лиманської громади Василю Резніченку.

         Поки журі обговорювало вердикт виступали  танцювальні колективи «Імпульс» та «Dance world». Випускниця школи моделей «Оdri models» Олена Матвєєва виступила з гімнастичним номером.

         Головою журі, Поліною Платоновою, було оголошено результати конкурсу та ім’я переможниці конкурсу, нею стала Вікторія Кузнєцова м.Татарбунари. Всі інші учасниці конкурсу отримали титули «Міс Благодійність», «Міс Ніжність», «Міс Елегантність», «Міс Грація», «Міс Глядацьких симпатій» та ін.

         В ході  заходу  проводилася  благодійна акція «Допоможемо разом» направлена на збір коштів  на лікування  п’ятирічної дитини  Байбузенко Михайлика хворого на ДЦП.

        Зібрані кошти в сумі 4 200грн. були передані мамі маленького Михайлика .

         Організатори конкурсу висловлюють величезну вдячність всім за участь в благодійній акції. Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов`язок сім`ї,  влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива! Ваша допомога - це неоціненний внесок у розвиток благодійності і, безсумнівно, відчутна підтримка знедоленим і нужденним. Добрі справи не залишаються непоміченими - вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги. Надаючі допомогу, ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте радість і надію. Нехай ваша доброта і щедрість повернуться до вас сторицею.

 Плекай добро, воно повернеться до тебе,

Чини добро, і будеш ти в раю…

Роби добро. Господь сказав: так треба!

Я здалека добро розпізнаю…