Маленька подорож рідним краєм

 Щороку 27 вересня у світі відзначається Міжнародний день туризму. Метою свята, заснованого Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй 27 вересня 1979 року, є популяризація туризму як рушію регіональної та світової економіки, висвітлення його внеску в екологію світової спільноти, зміцнення дружніх стосунків між державами.

Туризм більшістю людей сприймається як найкраща форма проведення вільного часу. Ось і цього року до дружньої родини туристів долучилися і учні 1-А класу КЗ «Татарбунарської ЗОШ №1 ім. В.З.Тура» класний керівник Козлова Людмила Григорівна. Найдопитливішим учням була запропоновано відзначити День туризму. Створити композицію з природного матеріалу, взяти участь у грі «Рятівник природи» та вирушити у маленьку подорож рідним містом. Згідно маршрутного листа було відвідано меморіальні пам’ятки нашого міста та Татарбунарський історико-краєзнавчий музей. Діти були  в піднесеному настрої, адже допитливість – одне з якостей людини, що штовхає її вперед на нові відкриття та нові пізнання. На останок було зроблене фото біля знаку «Я люблю Татарбунари».

Трішечки зморені, але радісні та веселі маленькі мандрівники поверталися до школи. Цікаво та змістовно пройшов ще один день їхнього життя. Вражень – море, значить все вдалося!