05-07 вересня 2017 року відбулися виїзні наради  керівників підприємств - власників  туристично-оздоровчих установ, приватних підприємців і директорів баз відпочинку з керівництвом району  з питань підведення підсумків літнього оздоровчого сезону 2017 року на рекреаційних зонах Татарбунарського району  на яких були порушенні такі питання :

1. Про підсумки проведення літнього оздоровчого сезону 2017 року на рекреаційних зонах – Катранка, Росєйка, Лебедівка.

2. Про виконання  вимог держепідемслужби щодо функціонування  закладів відпочинку для дорослих в літній туристично-оздоровчий сезон 2017 року.

3. Про протипожежний стан об’єктів відпочинку. Безумовне виконання вимог пожежної безпеки, правил безпечної поведінки на водних об’єктах України протягом літнього оздоровчого сезону 2017 року.

4. Про  підсумки роботи оздоровчих закладів для дітей протягом літнього оздоровчого сезону 2017 року.

На прохання  керівників підприємств - власників  туристично-оздоровчих установ, приватних підприємців і директорів баз відпочинку  до порядку денного було внесено  п’яте питання щодо меж зонування НПЗ «Тузлівські лимани».

Обговорення даного питання викликало багато заперечень.

Були заслухані доповіді голів сільських рад Приморської, Лиманської  та голови виконкому Тузлівської сільської ради.

Присутні були проінформовані про заходи, які проводились протягом сезону та суми витрат.

На кожній рекреаційній зоні були підняті присутніми питання, щодо водозабезпечення та водовідведення, стихійних сміттєвих звалищ. Найгарячішим питанням на рекреаційній зоні «Катранка» було  неналежне транспортне сполучення  між Катранкою та м.Татарбунари.

Голова Татарбунарської райдержадміністрації Кривенко Олександр Петрович запропонував на кожній рекреаційній зоні створити ініціативні групи, які будуть займатись вирішенням виникаючих питань з головами сільських рад та керівництвом району.

З доповідями виступили начальник відділу Державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби України Стриженко Ігор Васильович  та головний інспектор Державного пожежного нагляду в Татарбунарському районі Івасенко Сергій Олександрович, які наголосили на тому, що літній оздоровчий сезон пройшов без зауважень та   нарікань з боку відпочиваючих.

 На рекреаційній зоні «Росєйка» також відбулося виїзне засідання голів сільських рад, яке пройшло на ДОЗ «Зорька». На якому одним із головних питань була робота оздоровчого закладу протягом літнього оздоровчого сезону, де обговорювалося питання покращення умов проживання дітей на наступний 2018рік, що дозволить збільшити кількість відпочиваючих.

На завершення зустрічі голова Татарбунарської райдержадміністрації Кривенко Олександр Петрович  та голова районної ради Донкоглов Віктор Георгійович висловили пропозиції про подальшу плідну співпрацю керівників району та голів сільських рад.